Bestuur - SHML Weert

Ga naar de inhoud

Bestuur

Bestuur
Dagelijks bestuur Huurdersbelangen Weert

Huurdersbelangen Weert - Bewonerszaken/ P.P.R.
   Voorzitter                  Dhr.Ton Doensen
                            Financien                  T: 06-18915000
                                                                   E: ton@shmlweert.nl              


Voorzitter               Dhr.Frits Aspers
                          Bewoners               T: 06-18915001
                          Zaken                        E: frits@shmlweert.nl
                                  
Secretaris              Dhr.Leon Bouwels     
                                                                  T: 06-18915002
                                                                  E: leon@shmlweert.nl

Secretaris             Mw.Margriet Peeters
                              Bewoners             T: 0495-543858
                              Zaken                      E: margriet@shmlweert.nl
                                                        
       Adviseur               Dhr.Theu Geuskens
                                                                  T: 06-43406096
                                                                  E: theu@shmlweert.nl

Pers & Propanda    Mw.Caroline Stienen
                                                                 T: 0495-543858
                                                                  E: caroline@shmlweert.nl
                            
Ere bestuurslid - ICT - Huurdersbelang

Huurdersbelangen Weert Administratie
Ere Bestuurslid  Dhr.Jan Vlemmings
                                                                  T: 0495-543858
                                                                  E: info@shmlweert.nl

Administratie         Mw.Joke de Vrankrijker
                                                                  T: 0495-543858
                                                                   E: joke@shmlweert.nl
 ICT                             Dhr.Dylan Gubbels
                                                                   T: 0495-543858
                                                                   E: dylan@shmlweert.nl

 Administratie        Mw.Francien Doensen
                                                                    T: 0495-543858
                                                                    E: francien@shmlweert.nl
Taalcorrector       Dhr.Udo Kooijmans
                                                                  T: 0495-543858
                                                                   Redactie Huurdersbelang


INFO

6001CL Weert
Langpoort 7a
info@shmlweert.nl
tel: 0495-543858.
www.shmlweert.nl

Copyright2020@shmlweert.nl
Ons kantoor
Terug naar de inhoud